רעננה

איזו אכזבה

הפסד נוסף בגמר לנבחרת הכדורגל של תיכון אביב שנוצחה השבוע על ידי תיכון בן צבי מקריית אונו בתום משחק דרמטי שהוכרע לאחר הארכה. על המשחק העיבה תקרית אלימה בין שני מחנות האוהדים שבעקבותיה הוצאו האוהדים מחוץ לאצטדיון

ספורט | זאב גולדשמיט 22/02/2018

נבחרת הכדורגל של תיכון אביב מרעננה, הפסידה שלשום (שלישי) בגמר התיכוניים בכדורגל לנבחרת תיכון בן צבי קריית אונו 2:1 (לאחר הארכה).

אביב הייתה פייבוריטית לקראת המשחק מאחר שמדובר בשחקנים שרובם משחקים יחד גם במחלקת הנוער של הפועל רעננה. נבחרת תיכון אביב עשתה סימנים שהיא רוצה לנצח, כשהוליכה 0:1 משער נגיחה של איתי קצב (64) לאחר הגבהה מהקרן. אלא שהיתרון של אביב החזיק מעמד רק שתי דקות, כשעוז מסיקה השווה ל-1:1 . בדקות ההארכה רום פופוביץ, תלמיד כיתה י', כבש את שער הניצחון לקריית אונו, שחגגה בסיום את הזכייה בגביע.

המאמן עמי וזאנה אמר בסיום המשחק: "אכזבה גדולה. כל פעם אנחנו מגיעים לבאר, ולא שותים. במחצית הראשונה לא הצלחנו להניע כדור, לא היינו מסוכנים מספיק ליד השער, לכן עשינו שינוי בצורת המשחק והתחלנו לשחק על כדורים ארוכים. כל הכבוד לקריית אונו שזכתה, צריך לדעת גם להפסיד". ליעד יגל, נבחר לשחקן ההוגן.

בעקבות תקרית אלימה ביציעים בין מחנות האוהדים, הוחלט להוציא החוצה את האוהדים, רובם תלמידים משני התיכוניים, ודקות הארכה שוחקו ללא קהל.


חשבנו שיעניין אותך גם...
הביוב ברחוב מגדל ברעננה
מתי תוחלף צנרת הביוב ברחוב מגדל ברעננה?
נחיתת חירום בשדהת בהרצליה
נחיתת חירום בשדה"ת בהרצליה
 ילד כבן 7 שרכב על אופניים נפגע מאוטובוס בבית שמש ונפצע באורח קשה.
אוטובוס פגע בילד בבית שמש
תחלופה גבוהה של סייעות
אישום: התחזה לאישה והונה גברים
אישום: התחזה לאישה והונה גברים
השחיינית אלה זהר בלשכת ראש העיר
השחיינית אלה זהר תחזור עם מדליה מדובאי?
הניצן מתחדש
מנכ"ל משרד החינוך ביקר בווינגייט