רעננה

קטין נעצר בחשד למעורבות בפריצה לדוכני פיס ברעננה

ברשות הקטין החשוד נמצאו מפתחות שתואמים את המנעול של אחד הדוכנים. הקטין הובא ביום שישי לבית משפט השלום בפתח תקוה, שם הוחלט בהסכמת הצדדים לשחררו למעצר בית עד ה- 25 בפברואר

חדשות | זאב גולדשמיטמיכאל פרוסמושקין 25/02/2018

משטרת כפר סבא עצרה בשבוע שעבר קטין בן 17 מקרני שומרון, בחשד שיחד עם אחרים פרץ לדוכנים של מפעל הפיס ברעננה. על פי החשד הנער שנעצר גרם נזק לרכוש וגנב כסף.

הקטין הובא ביום שישי לבית משפט השלום בפתח תקוה, שם הוחלט בהסכמת הצדדים לשחררו למעצר בית עד ה- 25 בפברואר (היום). השופטת ליאת הר ציון נתנה תוקף משפטי להסכמה זו, והורתה על שחרורו של הנער בתנאים מגבילים.

עוד בטרם הובא בפני השופטת, המשטרה הזעיקה את אחת מבעלות דוכני הפיס כדי לזהות צרור מפתחות שנמצא אצל החשוד, ואכן זה היה זהה למפתחות שפותחים את הדוכן ברעננה. על פי החשד, הפורץ או הפורצים שברו את חלון הדוכנים, ובעת שנכנסו פנימה החלו לחפש במגירות, אז מצאו צרור מפתחות. עם זאת, כסף לא הושאר בדוכן.

כזכור, הפריצה לשלושה דוכני פיס ברחוב אחוזה התבצעה לפני שבוע בלילה שבין שישי לשבת. כוח משטרה הוזעק למקום ואנשי זיהוי פלילי ניסו לגלות טביעות אצבעות. ליד אחד הדוכנים קיימות מצלמות אכיפה של חניה, ואפשר שהדבר סייע בחקירה.

גליה גרינברג, בעלת דוכן פיס שגם אצלה התבצעה הפריצה, אמרה: מגיע שאפו למשטרת כפר סבא על הטיפול המהיר בנושא הפריצה לדוכני הפיס".


חשבנו שיעניין אותך גם...
עשרות רבי אמנים בפסטיבל השחמט שייפתח היום באצטדיון בנתניה
עשרות רבי אמנים בפסטיבל השחמט שייפתח היום באצטדיון בנתניה
המסע המיוחד שלי לפולין
אגם ראשון עלה על גדותיו
מקדמים תזונה בריאה
סוכל נסיון הפצת סיגריות מזויפות
מבלים באושילנד
בחג הזה כולנו אושפיזין
נדחתה העתירה נגד העירייה בגין אכיפת חוק העזר לפתיחת עסקים בשבת