רעננה

קטין נעצר בחשד למעורבות בפריצה לדוכני פיס ברעננה

ברשות הקטין החשוד נמצאו מפתחות שתואמים את המנעול של אחד הדוכנים. הקטין הובא ביום שישי לבית משפט השלום בפתח תקוה, שם הוחלט בהסכמת הצדדים לשחררו למעצר בית עד ה- 25 בפברואר

חדשות | זאב גולדשמיטמיכאל פרוסמושקין 25/02/2018

משטרת כפר סבא עצרה בשבוע שעבר קטין בן 17 מקרני שומרון, בחשד שיחד עם אחרים פרץ לדוכנים של מפעל הפיס ברעננה. על פי החשד הנער שנעצר גרם נזק לרכוש וגנב כסף.

הקטין הובא ביום שישי לבית משפט השלום בפתח תקוה, שם הוחלט בהסכמת הצדדים לשחררו למעצר בית עד ה- 25 בפברואר (היום). השופטת ליאת הר ציון נתנה תוקף משפטי להסכמה זו, והורתה על שחרורו של הנער בתנאים מגבילים.

עוד בטרם הובא בפני השופטת, המשטרה הזעיקה את אחת מבעלות דוכני הפיס כדי לזהות צרור מפתחות שנמצא אצל החשוד, ואכן זה היה זהה למפתחות שפותחים את הדוכן ברעננה. על פי החשד, הפורץ או הפורצים שברו את חלון הדוכנים, ובעת שנכנסו פנימה החלו לחפש במגירות, אז מצאו צרור מפתחות. עם זאת, כסף לא הושאר בדוכן.

כזכור, הפריצה לשלושה דוכני פיס ברחוב אחוזה התבצעה לפני שבוע בלילה שבין שישי לשבת. כוח משטרה הוזעק למקום ואנשי זיהוי פלילי ניסו לגלות טביעות אצבעות. ליד אחד הדוכנים קיימות מצלמות אכיפה של חניה, ואפשר שהדבר סייע בחקירה.

גליה גרינברג, בעלת דוכן פיס שגם אצלה התבצעה הפריצה, אמרה: מגיע שאפו למשטרת כפר סבא על הטיפול המהיר בנושא הפריצה לדוכני הפיס".


חשבנו שיעניין אותך גם...
רמה"ש במקום ראשון בניגשים לחמש יח"ל במתמטיקה
הרוג בתאונה בכביש 232 בדרום
רוכבי קקל רכבו עם עיוורים בחנוכת סינגל אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
רכיבה מרגשת
הכוהנת הגדולה
תזונה נכונה
5 מיתוסים שהגיע הזמן לנפץ בנושא תזונה נכונה וחיטוב הגוף
קורס DJ של רימון
קורס DJ של רימון
חובה להביא את הדר הביתה מעזה באופן מיידי וללא תנאים
"חובה להביא את הדר הביתה מעזה באופן מיידי וללא תנאים"
ההצגה ארבעה אבות תגיע לרעננה
ההצגה "ארבעה אבות" תגיע לרעננה