רעננה

קטין נעצר בחשד למעורבות בפריצה לדוכני פיס ברעננה

ברשות הקטין החשוד נמצאו מפתחות שתואמים את המנעול של אחד הדוכנים. הקטין הובא ביום שישי לבית משפט השלום בפתח תקוה, שם הוחלט בהסכמת הצדדים לשחררו למעצר בית עד ה- 25 בפברואר

חדשות | מיכאל פרוסמושקיןזאב גולדשמיט 25/02/2018

משטרת כפר סבא עצרה בשבוע שעבר קטין בן 17 מקרני שומרון, בחשד שיחד עם אחרים פרץ לדוכנים של מפעל הפיס ברעננה. על פי החשד הנער שנעצר גרם נזק לרכוש וגנב כסף.

הקטין הובא ביום שישי לבית משפט השלום בפתח תקוה, שם הוחלט בהסכמת הצדדים לשחררו למעצר בית עד ה- 25 בפברואר (היום). השופטת ליאת הר ציון נתנה תוקף משפטי להסכמה זו, והורתה על שחרורו של הנער בתנאים מגבילים.

עוד בטרם הובא בפני השופטת, המשטרה הזעיקה את אחת מבעלות דוכני הפיס כדי לזהות צרור מפתחות שנמצא אצל החשוד, ואכן זה היה זהה למפתחות שפותחים את הדוכן ברעננה. על פי החשד, הפורץ או הפורצים שברו את חלון הדוכנים, ובעת שנכנסו פנימה החלו לחפש במגירות, אז מצאו צרור מפתחות. עם זאת, כסף לא הושאר בדוכן.

כזכור, הפריצה לשלושה דוכני פיס ברחוב אחוזה התבצעה לפני שבוע בלילה שבין שישי לשבת. כוח משטרה הוזעק למקום ואנשי זיהוי פלילי ניסו לגלות טביעות אצבעות. ליד אחד הדוכנים קיימות מצלמות אכיפה של חניה, ואפשר שהדבר סייע בחקירה.

גליה גרינברג, בעלת דוכן פיס שגם אצלה התבצעה הפריצה, אמרה: מגיע שאפו למשטרת כפר סבא על הטיפול המהיר בנושא הפריצה לדוכני הפיס".


חשבנו שיעניין אותך גם...
מכירת החמץ ברעננה
מכירת החמץ ברעננה
מגעים לחיבור בין גור וכוכבי?
תלונה על מכת יתושים באזור הפארק
"מדובר בסיכון בטיחותי ראשון במעלה"
זהו פתרון מצוין ורצוי מבחינתנו
"זהו פתרון מצוין ורצוי מבחינתנו"
סכנה בגן הילדים, הסאגה נמשכת
"אני רוצה להיות כמו כולם"
תנו לקרוא בשקט
תנו לקרוא בשקט