תל אביב

חשד לאונס רביעי תוך יממה בתל אביב

המשטרה חוקרת חשד לארבעה מקרי אונס שאירעו ביממה האחרונה בתל אביב. בשלושה מהמקרים נעצרו חשודים ואירוע נוסף נעשים ניסיונות לאתר חשוד באונס צעיר בתום בילוי במועדון

חדשות | מיכאל פרוסמושקין 13/01/2018

המשטרה חוקרת ארבעה מקרי אונס שאירעו ביממה האחרונה בתל אביב: בשלושה מהמקרים מדובר בצעירות ובאירוע נוסף הקורבן הוא צעיר.

האירוע האחרון עליו דיווחה המשטרה התרחש בתום בילוי במועדון ברחוב קרליבך בתל אביב. על פי תלונה שהגיש צעיר בן 19 מאזור השרון הוא נאנס לאחר שיצא ממועדון על ידי גבר אחר. המשטרה מחפשת אחר החשוד.

עוד קודם לכך דיווחה המשטרה על מעצרו של חשוד כבן 20 מרמלה בחשד לביצוע אונס צעירה בתום בילוי משותף.
על פי החשד, הצעירה, בת 20, פגשה אתמול בחשוד במהלך בילוי במועדון ברחוב בן אביגדור בת"א. בשלב מסויים השניים נכנסו לרכבו של הצעיר ושם על פי החשד בוצעה עבירת האינוס. החשוד אותר ונעצר ובמוצא"ש יובא לביהמ"ש השלום בת"א לדיון בהארכת מעצרו.

מוקדם יותר היום דיווחה המשטרה על שני מקרים נוספים של אונס שאירעו ביממה האחרונה בתל אביב. באחד מהמקרים החקירה החלה בעקבות דיווח שהתקבל הבוקר במשטרת מרחב ירקון על אונס. המתלוננת, בת 20 מתל אביב, סיפרה לחוקרים כי גבר אנס אותה בדירתה. מבדיקת המשטרה עולה כי בין המתלוננת לבין החשוד הייתה היכרות קודמת. עם קבלת התלונה פתחה המשטרה בחקירה לבירור נסיבות המקרה וכן בסריקות לאיתור החשוד. בחלוף מספר שעות הוא נעצר.

המקרה הנוסף שנחקר במשטרה הוא חשד לאונס צעירה במועדון בעיר. אתמול התקבלה במשטרה תלונה מצעירה, בת 20, אשר טענה כי צעיר שהכירה במהלך בילוי במועדון ברחוב אבן גבירול בתל אביב אנס אותה בשירותי המועדון. הצעיר החשוד , בן 21 מחדרה, אותר ובתום חקירתו הוחלט לשחררו בתנאים מגבילים.

חשבנו שיעניין אותך גם...
יהונתן ברוסילובסקי וייצמן. תמיד לתרום לקהילה
"דרך העשייה החברתית התבגרתי"
מציאות מדומה במוזיאון המוסיקה העברי בירושלים
יום העצמאות במוזיאון המוזיקה העברי בירושלים
תושב הרצליה דקר את שכנו
חשד: תושב הרצליה דקר את שכנו
סוף הקיץ
בית הספר היסודי בן-גוריון הוסמך כביס ירוק
ירוק מאוד
חגגו שנה לאכלוס
זה הישג בלתי רגיל
"זה הישג בלתי רגיל"
קניון רמות בירושלים
3 קומות של חוויה ירושלמית