תל אביב

חשד: העלימו מיליוני שקלים שנתקבלו ממסחר באינטרנט

שני תושבי יפו נעצרו בעקבות מידע לפיו הם מוכרים סחורה ב- Ebay ולא מדווחים על כך לרשות המסים. חקירתם העלתה כי בין השנים 2017-2010 מכרו השניים תכשיטים, ספרים, כלי כסף וחפצים נוספים בהיקף של כ- 2,500,000 שקלים

חדשות | תמי מאור 28/01/2018

בית משפט השלום בתל אביב הורה על מעצרם ושחרורם בערבות של שני חשודים בהעלמת הכנסות של מיליוני שקלים שנתקבלו ממסחר באינטרנט. החקירה בתיק התבצעה בעקבות שיתוף פעולה בין מחלקת חקירות מס הכנסה תל אביב, המחלקה לביקורת ממוחשבת ומחלקת מודיעין ברשות המסים, שנעשה במטרה להרחיב את רשת המס ולאכוף פעילות של מסחר אלקטרוני באינטרנט.

כמפורט בבקשת המעצר, שני החשודים, תושבי יפו, בשנות ה-60 לחייהם, נעצרו בעקבות מידע לפיו הם מוכרים סחורה ב- Ebay ולא מדווחים על כך לרשות המסים. חקירתם העלתה כי בין השנים 2017-2010 מכרו השניים תכשיטים, ספרים, כלי כסף וחפצים נוספים בהיקף של כ- 2,500,000 שקלים.

כמו כן, נתגלה בחקירה כי השניים נהגו למכור באמצעות בית המכירות הפומביות Hammersite פריטים כדוגמת ציורים, פריטי יודאיקה וחפצי אמנות בהיקף של מאות אלפי שקלים בין השנים 2017-2010.

בשבוע שעבר, התבצע חיפוש בביתם של השניים ונתפסו מסמכים וחומרי מחשב.

כאמור, השניים שוחררו בתנאים מגבילים, ביניהם, ערבות עצמית של 400,000 שקל, ערבות צד ג' של 75,000 וצו עיכוב יציאה מן הארץ.חשבנו שיעניין אותך גם...
נדיה כהן. אני עוד חושבת על אלי בעלי
"שכחו את אלי כהן"
לראשונה ברעננה נערך כנס כשרות
לראשונה ברעננה נערך כנס כשרות
עיריית הרצליה מחלקת מעל 1,000 סלי מזון לנזקקים
פרופ משה פיליפ
פורמולה ייחודית יכולה לשפר ולהאיץ גדילה בקרב מתבגרים?
פאי רועים פשוט וקל להכנה
פאי רועים ב-5 מרכיבים בלבד
מנחם קורצקי , ממשיך לגבש את הסגל
הפועל רעננה החתימה זר חמישי
מתרענן מחדש
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא