תל אביב

ביום שישי הקרוב: מסיבת הרחוב הגדולה בישראל חוזרת לכיכר המדינה

מסיבת רחוב ענקית, במת 360 מעלות מסתובבת, הופעה של הדי.ג'יי הבין לאומי עופר ניסים, הופעות מטורפות של סאבלימינל ומוקי, הדיג'ייז המובילים בסצנה התל אביבית והעולמית ועוד שלל הפתעות

העיר שלי | כתב לוקאל 26/02/2018

כמיטב המסורת, ביום שישי הקרוב, 2.3.2018 בין השעות 18:00-11:00 תתקיים מסיבת הרחוב בכיכר המדינה בהפקת עיריית תל אביב-יפו, בשיתוף חברת ההפקות דה פלוס ומיוזיק תל אביב. מסיבות הרחוב נחשבות לחלק מהותי בנוף התל-אביבי, כאשר המסיבה האחרונה משכה יותר מ- 100,000 איש שהגיעו מחופשים ובאו לחגוג וליהנות ממוזיקה איכותית, הפנינג מרענן, שמש ואווירה טובה.

במרכז הכיכר תיבנה במה 360 מעלות, שתאפשר לחוגגים ליהנות מחוויה משתנה ועוצמתית, ומוטיבים הלקוחים היישר מהפקות המסיבות והפסטיבלים הגדולים באירופה.

על הבמה יארח די.ג'יי ערן ברנע את סאבלימינל ודי.ג'יי איתי גאלו יארח את מוקי. בנוסף, ינגנו די.ג'ייז מובילים בסצנה התל-אביבית והעולמית: BliSS, Rising Dust, Jos & Eli, DJ Ddi Noy וגולת הכותרת מהימים האחרונים- הופעה של הדי.ג'יי הבין לאומי עופר ניסים.

במקביל למסיבה הענקית, יוכלו הבליינים ליהנות מיריד רחוב אורבני, שיציע מגוון של פריטי אופנה ומוזיקה, עם דגש על תרבות רחוב, עיצוב אורבני ומוצרים אקולוגיים או ממוחזרים, הרכבי רחוב ואטרקציות נוספות.

השנה, לראשונה תכלול המסיבה מתחם לילדים שימוקם קרוב לכניסה הדרומית של רחוב ויצמן.

האירוע פתוח לקהל הרחב ויתקיים בכפוף לתנאי מזג האוויר. התוכנית נתונה לשינויים. לא תותר כניסה לנושאי נשק, אופנועים ואופניים, עם בעלי חיים, עם בקבוקי זכוכית, עם ספריי קצף.

מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית. יופעל שירות רכבות מתוגבר. עמדות לחניית אופניים ברחובות המרכזיים המובילים לכיכר: בסמוך לויצמן צפון/דרום וז'בוטינסקי מזרח/מערב. מומלץ להביא בקבוקי מים


חשבנו שיעניין אותך גם...
'זימון תור מראש' בעמידר
נעצרו חשודים בניסיון רצח באשקלון
עכו חגגה את חג החגים
שיקום מבנים לאחר נזק
שיקום מבנים לאחר נזק - אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר
ראש העיר משה פדלון ומנהל מחלקת צעירים בעירייה אהרון גורל עם חיילי הנחל
הרצליה מצדיעה לנח"ל
נעצרו חשודים בגניבות מבתי עסק בהרצליה
עוד רונית דרשלר
מה עושים במקרה של תאונת עבודה?
נעצר חשוד בתאונת "פגע וברח" בחדרה