תל אביב

ביום שישי הקרוב: מסיבת הרחוב הגדולה בישראל חוזרת לכיכר המדינה

מסיבת רחוב ענקית, במת 360 מעלות מסתובבת, הופעה של הדי.ג'יי הבין לאומי עופר ניסים, הופעות מטורפות של סאבלימינל ומוקי, הדיג'ייז המובילים בסצנה התל אביבית והעולמית ועוד שלל הפתעות

העיר שלי | כתב לוקאל 26/02/2018

כמיטב המסורת, ביום שישי הקרוב, 2.3.2018 בין השעות 18:00-11:00 תתקיים מסיבת הרחוב בכיכר המדינה בהפקת עיריית תל אביב-יפו, בשיתוף חברת ההפקות דה פלוס ומיוזיק תל אביב. מסיבות הרחוב נחשבות לחלק מהותי בנוף התל-אביבי, כאשר המסיבה האחרונה משכה יותר מ- 100,000 איש שהגיעו מחופשים ובאו לחגוג וליהנות ממוזיקה איכותית, הפנינג מרענן, שמש ואווירה טובה.

במרכז הכיכר תיבנה במה 360 מעלות, שתאפשר לחוגגים ליהנות מחוויה משתנה ועוצמתית, ומוטיבים הלקוחים היישר מהפקות המסיבות והפסטיבלים הגדולים באירופה.

על הבמה יארח די.ג'יי ערן ברנע את סאבלימינל ודי.ג'יי איתי גאלו יארח את מוקי. בנוסף, ינגנו די.ג'ייז מובילים בסצנה התל-אביבית והעולמית: BliSS, Rising Dust, Jos & Eli, DJ Ddi Noy וגולת הכותרת מהימים האחרונים- הופעה של הדי.ג'יי הבין לאומי עופר ניסים.

במקביל למסיבה הענקית, יוכלו הבליינים ליהנות מיריד רחוב אורבני, שיציע מגוון של פריטי אופנה ומוזיקה, עם דגש על תרבות רחוב, עיצוב אורבני ומוצרים אקולוגיים או ממוחזרים, הרכבי רחוב ואטרקציות נוספות.

השנה, לראשונה תכלול המסיבה מתחם לילדים שימוקם קרוב לכניסה הדרומית של רחוב ויצמן.

האירוע פתוח לקהל הרחב ויתקיים בכפוף לתנאי מזג האוויר. התוכנית נתונה לשינויים. לא תותר כניסה לנושאי נשק, אופנועים ואופניים, עם בעלי חיים, עם בקבוקי זכוכית, עם ספריי קצף.

מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית. יופעל שירות רכבות מתוגבר. עמדות לחניית אופניים ברחובות המרכזיים המובילים לכיכר: בסמוך לויצמן צפון/דרום וז'בוטינסקי מזרח/מערב. מומלץ להביא בקבוקי מים


חשבנו שיעניין אותך גם...
בלעדינו לא תהיה קואליציה
"בלעדינו לא תהיה קואליציה"
נשיא צ'אד ביקר ב"סורוקה"
ישראל עוצרת
שני פצועי ירי במועדון בחיפה
הביאו אור לילדים
בהוקרה למתנדבי זק:א
קגרליצקי. חולמת לנצח על התזמורות הגדולות בחול
מנצחת בגדול
שתי מעבדות סמים נחשפו בבת ים