תל אביב

ביום שישי הקרוב: מסיבת הרחוב הגדולה בישראל חוזרת לכיכר המדינה

מסיבת רחוב ענקית, במת 360 מעלות מסתובבת, הופעה של הדי.ג'יי הבין לאומי עופר ניסים, הופעות מטורפות של סאבלימינל ומוקי, הדיג'ייז המובילים בסצנה התל אביבית והעולמית ועוד שלל הפתעות

העיר שלי | כתב לוקאל 26/02/2018

כמיטב המסורת, ביום שישי הקרוב, 2.3.2018 בין השעות 18:00-11:00 תתקיים מסיבת הרחוב בכיכר המדינה בהפקת עיריית תל אביב-יפו, בשיתוף חברת ההפקות דה פלוס ומיוזיק תל אביב. מסיבות הרחוב נחשבות לחלק מהותי בנוף התל-אביבי, כאשר המסיבה האחרונה משכה יותר מ- 100,000 איש שהגיעו מחופשים ובאו לחגוג וליהנות ממוזיקה איכותית, הפנינג מרענן, שמש ואווירה טובה.

במרכז הכיכר תיבנה במה 360 מעלות, שתאפשר לחוגגים ליהנות מחוויה משתנה ועוצמתית, ומוטיבים הלקוחים היישר מהפקות המסיבות והפסטיבלים הגדולים באירופה.

על הבמה יארח די.ג'יי ערן ברנע את סאבלימינל ודי.ג'יי איתי גאלו יארח את מוקי. בנוסף, ינגנו די.ג'ייז מובילים בסצנה התל-אביבית והעולמית: BliSS, Rising Dust, Jos & Eli, DJ Ddi Noy וגולת הכותרת מהימים האחרונים- הופעה של הדי.ג'יי הבין לאומי עופר ניסים.

במקביל למסיבה הענקית, יוכלו הבליינים ליהנות מיריד רחוב אורבני, שיציע מגוון של פריטי אופנה ומוזיקה, עם דגש על תרבות רחוב, עיצוב אורבני ומוצרים אקולוגיים או ממוחזרים, הרכבי רחוב ואטרקציות נוספות.

השנה, לראשונה תכלול המסיבה מתחם לילדים שימוקם קרוב לכניסה הדרומית של רחוב ויצמן.

האירוע פתוח לקהל הרחב ויתקיים בכפוף לתנאי מזג האוויר. התוכנית נתונה לשינויים. לא תותר כניסה לנושאי נשק, אופנועים ואופניים, עם בעלי חיים, עם בקבוקי זכוכית, עם ספריי קצף.

מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית. יופעל שירות רכבות מתוגבר. עמדות לחניית אופניים ברחובות המרכזיים המובילים לכיכר: בסמוך לויצמן צפון/דרום וז'בוטינסקי מזרח/מערב. מומלץ להביא בקבוקי מים


חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצרו חשודים בחשד לתקיפה בבית כנסת
משתתפי המחזמר
קול של מלאך
בית הספר יצחק שדה , יעבור שיפוץ
ביה"ס יצחק שדה בכ"ס יעבור שיפוץ
נחל תנינים
טיולי "חג המים" של החברה להגנת הטבע
נחשפה מעבדת קוקאין בירושלים
כמה אהבה
באופקים מציינים 50 שנה לנחיתת האדם על הירח
תלמידי "מצוינגב" באופקים מציינים 50 שנה לנחיתת האדם על הירח
שלושה פצועים מהתהפכות רכב ביער קולה
שלושה פצועים בהתהפכות רכב ביער קולה