בקרו עכשיו בhttp://www.local.co.il/sysvault/docsfiles12/cd8623ade9-46b8-40d3-a093-54a45606edb1.jpg

רוטשטיין פרדסיה

רוטשטיין בפרדסיה !!

כתובת: פרדסיה
רוטשטיין  בפרדסיה ! הפריסייל של רוטשטיין בפרדסיה! משלמים 20% ואת היתרה באכלוס. free מבית רוטשטיין מגיע ליישוב המבוקש בשרון עם חבילת הטבות ותנאי מימון מיוחדים. ל5 דירות בלבד!
הזדמנות להשתדרג לדירת 5 חד', גן ופנטהאוז מול הפרדסים החל מ 2,350,000 ש"ח.
 
חברת רוטשטיין החלה בשיווק 66 יח"ד במסגרת שלב א' בפרויקט FREE בפרדסיה בתוך כך, החלה החברה בהקמת המרכז המסחרי Rotshtein's בקדימה-צורן

חברת רוטשטיין החלה בשיווק 66 יח"ד במסגרת שלב א' בפרויקט FREE, מתחם מגורים פרטי עם 110 יחידות דיור בבנייה רוויה בשכונה החדשה הצפונית של פרדסיה. המתחם כולו המשתרע על פני 11,500 מ"ר, הינו היחיד שיבנה בקו ראשון לפרדסים של פרדסיה צפון. שלב א' יכלול 66 דירות ב-6 בנייני בוטיק בני 3 קומות. בין הדירות המוצעות למכירה, דירות 4.5 חדרים (114 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת) החל מ-2.15 מיליון שקל, דירות 5 חדרים (138 מ"ר +21 מ"ר מרפסת) החל מ-2.35 מיליון שקל, דירות גן החל מ-2.66 מיליון שקל ופנטהאוזים החל מ-2.8 מיליון שקל. 
אורטל ליבר, סמנכ"לית שיווק בחברת רוטשטיין: "המתחם בשכונה החדשה של פרדסיה הינו שילוב מושלם של יוקרה וטבע, כאשר לצד שמירה על המאפיינים ה"שרוניים" של אווירה שלווה וירוקה, יקבלו הרוכשים גם את הנוחות של מבני מגורים מודרניים. כך, מהווה פרויקט FREE הזדמנות נהדרת לתושבי פרדסיה והשרון הוותיקים, אשר מעוניינים להחליף את בית הקרקע בדירה. כמובן שכל זאת באזור בו כל מה שאפשר לרצות נמצא ממש במרחק נגיעה: מרכזי תרבות וספורט, פארק רחב ידיים, אזורי תעסוקה, מרכזי חינוך ועוד".
בתוך כך, לאחר שקיבלה את היתר הבנייה, החלה החברה בעבודות ההקמה של המרכז המסחרי Rotshtein's בשכונת רמת אמיר בקדימה-צורן. המרכז המסחרי, שייבנה על כ-6,500 מ"ר ב-2 קומות (לא כולל 2 קומות מרתף), יכלול סופרמרקט, מסחר הכולל מזון, פארם, אופנה, משרדים, סטודיו למחול ומרפאות, וצפוי לפתוח את שעריו לציבור הרחב בקיץ 2021. "מאחר שרמת אמיר היא שכונה חדשה, למשפחות הצעירות הגרות שם אין היום מענה לצרכי היומיום, אם זה לקנות אקמול ואם זה ללכת עם הילדים לאכול גלידה אחר הצהריים," אומרת ליבר. "כך, המרכז החדש יעניק ערך מוסף לשכונה המתגבשת וכן למושבים הסובבים".
רוטשטיין נדל"ן הינה חברה ציבורית הפעילה מעל ל-60 שנה, ומאז הקמתה עוסקת ביזום וביצוע פרויקטים גדולים למגורים ברחבי הארץ. רוטשטיין בנתה ובונה שכונות מגורים בנתניה, באר יעקב, רמת גן, מגדל העמק, לוד, קרית מלאכי, כפר יונה, אור עקיבא ועוד. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מאז שנת 1993. בעלת השליטה בחברה הינה חברת אבני שוהם ייזום בע"מ המוחזקת ע"י מר יצחק מירילשוילי ומר אבישי בן-חיים אשר הינו גם מנכ"ל החברה.
צרכנות מקומית
ראש השנה באנושופ מרקט - 100% קניה חברתית
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
לתפוס ת'רגע
חגיגות יום הולדת 70
עוד רונית דרשלר
מה עושים במקרה של תאונת עבודה?
רב קו
בקרוב תוכלו להטעין את הרב קו באמצעות מכשירי אייפון
וילות במרכז הארץ
מקימי- אופנה לאישה הצנועה
עבודות בטון מיוחדות
5 טיפים לבחירת קבלן לניסור בטון במרכז
כמה מזון קונה משפחה בישראל שלא לצורך?
הנגשת שמע באירועים ציבוריים
תיקון ותחזוקת מכשירי כושר
תיקון ותחזוקת מכשירי כושר – מה חשוב לדעת?
מהו כיול ואילו סוגי כיולים קיימים?
קורס פסיכומטרי בעלות מוזלת
קורס פסיכומטרי בעלות מוזלת בהוד השרון
דר דן קוזק מומחה בשיקום הפה
כתר בפגישה אחת
טאבלטים בבית ובמקומות עבודה
מחליפים במהירות את הנייר – טאבלטים בבית ובמקומות עבודה
תושבי רעננה יערכו קניות בשדרות
איך בוחרים ילקוט לביהס?
איך בוחרים ילקוט לביה"ס?
פתרונות קירוי לבריכות שחיה
פתרונות קירוי לבריכות שחיה