בקרו עכשיו בhttp://www.local.co.il/sysvault/docsfiles12/cd32880c3f-4d57-48d6-b03d-21309b8e0a8e.jpg

ראש פינה 15 הרצליה

מגשימים- חולמים על פינה משלכם?

דירות 4 חדרים פנטהאוזים ודירות גן מרווחות ומוארות בעיצוב אדריכלי ייחודי מפרסת שמש וחנייה. החל מ - 2,420,000ש"ח.

הבית שברחוב ראש פינה 15 נמצא במיקום ייחודי במרכז העיר הרצליה המשלב בין שכונה ותיקה ושקטה לבין חיי קהילה, תרבות ופנאי מגוונים, בן אם תבחרו ללכת ברגל בשדרה או לרכב בשבילי האופניים שהתווספו כחלק מפיתוח והתחדשות האזור, תוכלו להינות מקרבתכם לפארקים, מוסדות חינוך, מרכזי תרבות, מרכזי ספורט וקאנטרי, מרכזי קניות ובתי קפה.

הפרויקט בשלבי ביצוע ובליווי בנקאי מלא.

בואו להגשים איתנו- מגשימים נכסים!

 

 

כותרת: כשאנשים בונים לאנשים!
משנה: חברת מגשימים נכסים הינה חברת ייזום וניהול פרויקטים בנדל״ן, חדשנית ומובילה בתחומה
טקסט: מגשימים נכסים הינה החברה הראשונה בתחום ההתחדשות העירונית, תמ”א 38, שמערכת ניהול האיכות שלה נבחנה ונסקרה על ידי מכון התקנים הישראלי ונמצאה מתאימה לדרישותהתקן הישראלי והתקן הבינלאומי ת”י 2008: ISO 9001, ת”י 18001 למערכת ניהול בטיחות וגיהות מאושרת ת”י 2004:   ISO 14001 למערכת ניהול סביבתי מאושרת וה"התקן לבניה ירוקה", אשר באמצעות תכנון איכותי מאפשר התייעלות אנרגטית של המבנה לחיסכון בצריכת חשמל ומים, שימוש בחומרים עם תו ירוק, חניות אופניים, ניהול סביבתי באתרי הבנייה ועוד, בכך אנו מפחיתים את הפגיעה בסביבה, מצמצמים את זיהום האוויר ואף חוסכים עלויות לדיירים.
 משפחת מגשימים נכסים שמה לנגד עיניה את האנשים שעומדים מאחורי כל תהליך, את רצונותיהם וחלומותיהם.
חשוב לציין כי פרויקט במסגרת תמא 38 הוא מורכב ותלוי בגורמים רבים, אי נוחות זמנית ואתגרים ביצועיים, אז נכון, אנחנו לא מבטיחים שהכל יעבור בשקט אבל מבטיחים לעשות הכל כדי שיעבור בכיף לטובת כלל הצדדים המעורבים בתהליך וליצירת סביבת מגורים נעימה אשר תשפר משמעותית את איכות החיים של הדיירים.
מגשימים נכסים הינה בעלת זרוע הנדסית המבצעת מעקב ובקרה אחר כל הפרויקטים הנמצאים בתהליך ומשתפת פעולה עם גופים לניהול ופיקוח פרויקטים בשלבים השונים ובשלבי ביצוע הפרויקט בפרט.
החברה פועלת בשיתוף עם הבנקים המובילים בישראל לליווי בנקאי של כלל הפרויקטים בביצועה, זאת לאחר שהחברה עמדה בבדיקות מחמירות של הבנק ונמצאה בעלת הניסיון, המקצועיות והיכולות בהיבטים התכנוניים, הפיננסיים והמשפטיים.

בהרצליה ניתן להתרשם מפרויקטים מדהימים בביצוע ופרויקטים נוספים בשיווק:
ראש פינה 15
הבית שברחוב ראש פינה 15 נמצא במיקום ייחודי במרכז העיר המשלב בין שכונה ותיקה ושקטה לבין חיי קהילה, תרבות ופנאי מגוונים. בין אם תבחרו ללכת ברגל בשדרה או לרכב בשבילי האופניים שהתווספו כחלק מפיתוח והתחדשות האזור תוכלו ליהנות מקרבתכם לפארקים בינהם פארק הרצליה, מוזיאון לאומנויות, התאטרון העירוני, מוסדות חינוך ומרכזים רפואיים ובקיצור – כל מה שאתם צריכים סביבכם.
הפרטיזנים 26 הרצליה
הבית שברחוב הפרטיזנים 26 ממוקם בשכונת נווה עמל השקטה והמאופיינת בבנייה צמודת קרקע ומרחבים רבים וירוקים. באזור המתחדש נהנים משפחות וזוגות צעירים מפעילויות קהילתיות מגוונות לצד התושבים הותיקים. בשכונה מוסדות ציבור ושירותים ייעודיים לה הכוללים מוסדות חינוך, פארקים, מרכזי קניות ותרבות, מרכזים רפואיים וכל זאת במרחק נסיעה קצר למרכז העיר.

 

צרכנות מקומית
מכון פיזיותרפיה שהוא בית
מכון פיזיותרפיה שהוא בית
מפגשים חווייתיים לוותיקי הוד השרון
מפגשים חווייתיים לוותיקי הוד השרון
איך לשפר המרות?
איך לשפר המרות?
ישראל בעקבות המזרח הרחוק
ישראל בעקבות המזרח הרחוק
יריד מתנות לחג בכפר סבא
DECATHLON מגיעה לכפ"ס
קולקציית אביב קיץ 2019 לילדים וילדות של KIDS NAUTICA
הקיץ הזה תתלבשו בסטייל
הדרך למציאת חברת הובלה מומלצת במחיר זול
ערן סיב, יור התאחדות קבלני השיפוצים
עונת השיפוצים בפתח
רמקול נייד איכותי באמת
רמקול נייד איכותי באמת
מתי נדרש איטום בסנפלינג?
מתי נדרש איטום בסנפלינג?
אוטובוס חצי חינם
רשת חצי-חינם תפעיל 2 קווי הסעות בפ"ת
ציפוי ויניל לרכב
איך לבחור נכון ריהוט לחדר ילדים
איך לבחור נכון ריהוט לחדר ילדים
סופי גולדהרוש
צעירה לנצח
4 כלים בקידום האתר
אלוני- עיצוב טטיאנה פיינסקי
טיפים לעיצוב המרפסת
הלוואה עסקית