בקרו עכשיו בhttp://www.local.co.il/sysvault/docsfiles12/cddf8af029-9aa8-413d-b084-b95115f668a6.jpg

יובלים ברעננה נווה זמר

יובלים ברעננה, הטבע במרפסת שלכם- urban garden פסגת המגורים בנווה זמר.

יובלים ברעננה הטבע במרפסת שלכם- urban garden פסגת המגורים בנווה זמר.
כבר לא צריך לצאת מהעיר כדי להרגיש את הטבע, מספיק רק לפתוח את דלת המרפסת והוא שם, כמו חלק מהבית שמשלים אותו ויוצר אווירת מגורים ציורית ובלעדית. קבוצת יובלים מזמינה אתכם לפסגת המגורים של נווה זמר urban garden, מתחם בנייני הבוטיק הנחשק, עם מרפסת גן אורבנית ייחודית בכל דירה. דירות 6 חד', דירות גן 5-6 חד' ודירות גג ב 3-5 חד', הצטרפו גם אתם ותהנו כבר ב 2020 מסטנדרט מגורים יוקרתי שעוד לא הכרתם.

מי אמר גינה ולא קיבל?

הרוכשים בפרויקט URBAN GARDEN של יובלים בנווה זמר ברעננה יקבלו גינה אורבנית מעוצבת עם הכניסה לדירה

 אתר לוקאל22/08/2018
מי אמר גינה ולא קיבל?
הדמיית חוץ פרויקט יובלים אורבן גארדן בנווה זמר (הדמיה: סטודיו 84)

 

קבוצת יובלים בבעלות היזם איציק ברוך, תקים ברעננה את URBAN GARDEN, פרויקט של 57 יח"ד הכולל 4 בנייני בוטיק בני 6-5 קומות. הדירות המוצעות למכירה הן דירות מיוחדות בגדלים שונים ופנטהאוזים במפלס אחד בני 6-3 חדרים. כמו כן, יימכרו בפרויקט דירות עליונות עם זכויות בנייה על הגג. מחירי הדירות בפרויקט החל מ-2.95 מיליון שקלים.

גולת הכותרת בפרויקט, הממוקם בקצה המערבי המבוקש בשכונת נווה זמר, היא הגינה שתוקם לכל רוכש בדירתו. כל מרפסת תכלול גינה מעוצבת לפי בחירת הדייר מתוך תפריט של צמחי נוי וצמחי תבלין, זאת לרבות אדניות מעוצבות, מערכת השקיה אוטומטית ומערכת דישון ממוחשבת, למעשה, גינה שתיתן תחושה של מגורים פרטיים בבניין משותף. על עיצוב ותכנון הגינות האורבניות אמון הגנן בועז מרקוביץ.

איציק ברוך, מנכ"ל קבוצת יובלים: "בנייני הבוטיק של יובלים מגדירים מחדש את סטנדרט היוקרה של שכונת נווה זמר וכוללים מפרט עשיר ומוקפד, פיתוח סביבתי מדויק, תכנון ועיצוב ייחודי והפרויקט החדש ימשיך את הקו הזה. מתוך הבנה שרוכשי הדירות לרבות מצמצמי הדיור שעוברים מבית פרטי לדירה, מחפשים את החוויה ואת הנבדלות מפרויקטים אחרים, החלטנו לקחת צעד אחד קדימה דווקא את הטרנד האקולוגי ולהציע להם דירה שכוללת גינה שופעת וירוקה. המרפסות בפרויקט יהיו רחבות, בנות 20-17 מ"ר והגינות למעשה ייצרו מיסוך שיעניק תחושה של בית פרטי ושל מגורים בכפר, בלב העיר".

פרויקט URBAN GARDEN, אשר תוכנן על ידי משרד האדריכלים כנען שנהב, הינו הפרויקט השלישי של קבוצת יובלים בנווה זמר, שאכלסה לאחרונה בשכונה שמונה בניינים בשני פרויקטים אחרים בהיקף של 137 יח"ד.

קבוצת יובלים הוקמה בשנת 2000 על ידי איציק ברוך, והיא פועלת בתחום של ייזום, תכנון והקמה של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר ומשרדים ברחבי הארץ. נכון להיום, הקימה ומקימה קבוצת יובלים אלפי יח"ד ועשרות אלפי מ"ר משרדים ומסחר בתל-אביב, רעננה, רמת השרון, נס ציונה, אשדוד ואילת.

 

צרכנות מקומית
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
איך תכינו את ביתכם ודירתכם לחורף הקרב?
הקרב על הקאנטרי: שלב העצומה
רשת אופנת הילדים סולוג משיקה מגוון פריטים בכחול ולבן - לרגל יום העצמאות
כחול ולבן זה הצבע שלי
תביעות נגד משרד הביטחון
תביעות נגד משרד הביטחון
אדריכלות ועיצוב פנים
הדואר בא היום
מעמדים לתכשיטים
מעמדים לתכשיטים ואריזות מתנה מושקעות
מקימי- שילוב של אופנה וצניעות
קורס DJ של רימון
קורס DJ של רימון
זכויות נוסעים בתחבורה ציבורית
אריחים צבעוניים פרונדה
באביב הזה תעצבו פסטל
עוד רונית דרשלר
מה עושים במקרה של תאונת עבודה?
בחירת מחשב לבית/לעסק
הלוואה עסקית
הקבלה של התושב. 60 שקלים לשעה
"לא ייתכן ששעת חניה תעלה 60 שקלים"
תערוכת הלגו הבינלאומית מגיעה לישראל
תערוכת הלגו הבינלאומית מגיעה לישראל
גן עדן לחובבי לגו