Local טורים ודעות
אסטרולוגיה פורמט חדש
(תמונה להמחשה בלבד)
צילום: iclipart

כתוב בכוכבים

מה צופנים הכוכבים לשבוע הקרוב

טלה
קצב החיים מבלבל אתכם בגלל נסיגת כוכב ונוס. תקופת הנסיגה עשויה להוות מבחן במערכת היחסים. זוהי הזדמנות לבדוק את עומק הרגשות. אתם מחפשים ריגושים חדשים, אבל רובכם נתקפים בשיגעון- זמני ומנסים לעזוב בן /ת זוג, בדיוק כשאפשר עוד לנסות ולתקן. בגזרה התעסוקתית עליכם להתמודד עם שינויי טעם ולהתפשר.

שור
ונוס, שליטת מזל שור ומאזניים, נמצאת בנסיגה שהחלה ב 4 במרץ ותסתיים ב 15 באפריל במזל טלה ודגים, עובדה המשפיעה על רוב התחומים לשלילה, למשל, פתאום יש אנשים המפריעים לכם במישור העבודה, כולל הדחף להרוס את שעמלתם עליו. השכינו שלום בכל דרך אפשרית: בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות.

תאומים
השבוע אתם רגועים יותר. יתכנו מגעים או שיחות סלון בעזרה בנושא קניית נכס חשוב ויקר. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו את האכזבות מהצד הכלכלי. אתם מפנטזים על טיול, או על בילוי נוסטלגי, אך בסוף דוחים זאת למועד אחר. למתאמצים בלבד: צפוי חלון של הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין.

סרטן
השבוע: לפנויים רגשית ופורמאלית: יתכנו מהלכים חדשים מעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר הלא רחוק. הגיע הזמן שתקדישו לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים כלום. שימרו על חברים ישנים וטובים. השמיעו קול ביחס לחוסר הצדק במשפחה, בנוגע לירושה, או לכספים שנגזלו מכם.

אריה
כוכב ונוס כופה עליכם בזבוזים מיותרים. עליכם להיות קשובים לדעות הזולת בהקשרים מקצועיים, רגשיים ועסקיים. אל תכפו דעתכם על אחרים. הפתעה השמורה לאמצע השבוע הבא. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי. זה הזמן לחפש את הסליחה מכיוון גורם משפחתי שקופח כל השנים בהקשרי כספים וירושות.

בתולה
גל הפתיחות ביחסים ימשיך למלא את ליבכם באופטימיות, עם עצירות, כך זה יימשך עד לסיום רטרו ונוס באזור ה- 05.04 הקרוב. למתעקשים למצוא אהבה זה הזמן לשנות גישה ולהיפתח, חפשו באינטרנט אחר הזדמנות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב.

מאזניים
ונוס, שליטת המזל נמצאת בנסיגה שהחלה ב 4 במרץ ותסתיים ב 15 באפריל. זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכיוונכם. דחו הזדמנויות בהקשרים חברתיים העומדות לנחות עליכם באמצע החיים, השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. הרחיקו מסיתים שליליים מדרככם המתחזים 'לדורשיי טובתכם'.

עקרב
באורח בלתי צפוי תקבלו השבוע הצעה הנקשרת לרכוש ולעסקים. אל תתביישו לבקש עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם מבחינה כלכלית. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ומגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות ובלב פתוח. אלה שלא מצאו את השלווה בחברת בחיר/ת ליבם חייבים לחפש ייעוץ אישי, ובכל התחומים הכואבים.

קשת
אתם מלאים ברעיונות ובעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, אך זכרו: דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ולהצלחה הכלכלית. האופק הרומנטי יפתח לרווחה בפני אלה המשכימים למוצאו בכול האמצעים הדרושים, כולל דרך האינטרנט והסביבה הקרובה.

גדי
השבוע הנכם מוציאים אל הפועל תכניות מגירה ישנות. יתכנו מצבים מביכים בנושאי: אהבה, משפחה וכספים, בגלל נסיגת כוכב האהבה ונוס. הנכם רציניים ואנרגטיים בקשר לעסק או לעבודה כלשהי. חסר לכם מידע, אותו תמצאו דרך חברים נאמנים וגם דרך האינטרנט. מומלץ להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה.

דלי
שבוע די מוצלח בהקשרים רגשיים, בהתחשב בכך שכוכב ונוס בנסיגה שלילית. הזמינו את הפרטנר/ית החולק/ת אתכם את החיים, לבילוי משותף, ודברו על העניינים הכואבים באמת. אתם דואגים לגבי ההוצאות הכספיות שיצאו מכיסכם בתקופה האחרונה, אל דאגה, כספים המגיעים לכם יגיעו אליכם בזמן. הפיקו נחת מהעבודה ומהלימודים.

דגים
השבוע אתם באנרגיות אדירות, שאינן באות לכלל סיפוק בתחום האהבה. שמרו על איפוק והגבילו את עזרתכם מפני גורמים העלולים לנצל את תמימותכם. התעסקו יותר בפתירת בעיות מבית, מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישוריי האהבה והקריירה.