Local רכילות
דניס הנובר - פרס
ד"ר דניס הנובר עם השרה לבנת והשר דיכטר
צילום: מוקי שוורץ

בלה בלה – הרכילות של הרצליה

ד"ר דניס הנובר זכה בפרס שרת בתרבות והספורט על מפעל חיים בספורט. ד"ר רענן גיסין היה הנואם המרכזי באירוע פתיחת מגבית בריטניה במנצ'סטר ובשכונת נוף ים ערכו הפנינג כתום

ערב התרמה לעמותת "לראות" התקיים בתחילת השבוע במוזיאון ארץ ישראל, כשבתוכנית ההצגה של תיאטרון בית לסין "קיר זכוכית" בהשתתפות אורנה רוטברג, רפי תבור אסף בן שמעון ועוד. ההכנסות מיועדות לפרויקט הניידת לבדיקות עיניים לקשישים שאין ביכולתם להגיע למרכזים רפואיים עקב מצבם הפיזי ואו הכלכלי, כשהמטרה היא להוריד את אחוז הסובלים ממחלות עיניים בגיל מבוגר ע"י אבחון מוקדם ומתן טיפול רפואי למניעת עיוורון. הגיעו ותרמו: דודי ויסמן, זאב וורמברנד ,אשר גרינבאום, פרופ' שמואל לוינגר, פרופ אידו פרלמן, פרופ' שלמה מור יוסף מנכ"ל הביטוח הלאומי, פרופ' ויינברגר ראש מערך העיניים של מרכז רבין ויוזם פרויקט הניידת, אסף ויינר מויינר תקשורת, נותני החסות הראשיים: בנק דיסקונט, החברה לישראל, כימיקליים לישראל, חברת טבע, מגה קמעונאות, לפידות מדיקל.

ד"ר דניס הנובר זכה בשבוע שעבר בפרס שרת התרבות והספורט על מפעל חיים בספורט. ד"ר הנובר נולד ב-1937 בדרום-אפריקה. בהיותו בן 13 החל ללמוד ג'ודו והתגלה מהר מאוד כעילוי בתחום. עם השנים הפך לאלוף דרום-אפריקה בג'ודו. ב- 1961 הצליח הנובר להכניס את הג'ודו כענף תחרותי חדש במשחקי המכביה ונשא את כרטיס החבר מס' 1 של ההתאחדות. במכביה ה-10 הכניס את ענף הקרטה לראשונה למכביה. ב-1975 דורג הנובר בין שבעת הספורטאים הטובים בעולם במקצוע הקרטה. על אישיותו המיוחדת, פיתוח שיטה חדשה, תרומתו לנוער בארץ ובעולם, תרומתו לביטחון ישראל – זכה דניס הנובר בתואר דוקטור לשם כבוד לאומניות לחימה. ב-1999 הקים דניס את "עמותת דניס הישרדות" המטפלת במאות ילדים ונוער במצוקה ומטפחת אותם.

ארז פורת, זכייI רי/מקס סטאר הרצליה, הוכרז כהבטחת השנה של הרשת בליל הכוכבים של רי/מקס שנערך במוצ"ש האחרון, במהלכו סיכמה הרשת את שנת 2012 בשוק הנדל"ן.
ארז כבש גם את המקום השביעי בעמלות, וסוכנת משרדו, רז עצמונה, כבשה את המקום התשיעי באותה קטגוריה.

בסוף השבוע האחרון, רון הורוביץ, הזכיין הרענני של רשת רילטי אקזקיוטיב, חגג את השנה המוצלחת בעסקאות נדל"ן של סניף רעננה במסיבה עם הסוכנים ובני/בנות זוגם במסעדת קולומבוס בהרצליה פיתוח. כולם נהנו ממוזיקה טובה אוכל ושתייה חופשיים, היין זרם כמים ומצב הרוח היה מרומם..ולא נותר לנו אלא לברך בהצלחה ולחיים!

אילנה ראי (תושבת רעננה) מנהלת כיום את מגבית בריטניה במנצסטר, הזמינה את ד"ר רענן גיסין, יועצו לשעבר של רוה"מ אריאל שרון, להיות הנואם המרכזי ואורח הכבוד באירוע פתיחת מגבית בריטניה במנצ'סטר: ענת מאיר זוגתו ויתרה לטובת האירוע על כמה שיעורי אירובי בארץ והצטרפה לרענן. לידיעתכם נאספו מיליון דולר לטובת ישראל.

באווירה עליזה וססגונית קיבלה שכונת נוף ים ביום חמישי האחרון את הפחים הכתומים, המיועדים לפסולת אריזות בלבד. במסגרת זו נערך בשכונה הפנינג סוחף בהשתתפות ראש העיר יהונתן יסעור, שכלל תהלוכת רחוב, סדנאות יצירה, ומופע תיפוף על פחים של להקת טריו אולה.

דיירי בית הדיור המוגן "שבעה כוכבים" בהרצליה פיתוח צפו בתוצאות הבחירות בצוותא "על בירה וחטיפים". הם הוזמנו גם לאירוע ייחודי "סדר ט"ו בשבט", שממש כמו בפסח - נערך באופן חגיגי במיוחד, עם תבשילים מיוחדים, הגדה ושירים. סדר ט"ו בשבט נערך בבית הדיור המוגן "שבעה כוכבים" כהלכתו. דיירי הבית זומנו ללובי הבניין המהודר, שם נערכה לכבודם ארוחה חגיגית על טהרת פרות ופרות-יבשים. על הבמה צמד שירה שניגן ושר פי ה"הגדה", חוברת שהוגשה לכל דייר. לפני הברכות והשירים התבשרו כולם על פעילות נטיעות, שתתקיים ביום ראשון בבוקר בבית שבעה כוכבים. הגינה החדשה תעמוד לרשות דירי הבית עבור תבלינים ופרחים למשך כל השנה. ואכן, בבוקר יצאו רבים מדיירי "שבעה כוכבים" לפעילות נטיעות של פרחים ותבלינים שישמשו אותם משך כל השנה. בכך חתמו שבוע גדוש פעילויות, צפייה משותפת בתוצאות הבחירות "על בירה וחטיפים", סדר ט"ו בשבט, הרצאות ונטיעות.

כבכל שנה, גם השנה, יצאו בני הנוער הפעילים במתנ"ס יד התשעה לנטיעות בשיתוף קק"ל
מתוך אמונה שבאמצעות השרשת אהבת הארץ ועבודת האדמה החיבור של בני הנוער למדינה בה הם חיים והרצון למלא חובות ולממש זכויות יגבר ויתעצם יצרנו, לפני מספר שנים את הקשר עם קק"ל ומאז הנטיעות הם חלק בלתי נפרד מהתרומה לקהילה אליה מחויבים בני הנוער במתנ"ס. בני הנוער המשתתפים בפרויקט הם מכיתות ט'-י"ב.

כ- 200 אורחים הגיעו לאירוע השקת ספרה החדש "סטיילינג באירוח" של איריס מוסיוף. בין אורחות האירוע נכחה סימי מימוני, מעצבת תכשיטים מוכרת העומדת מאחורי מותג SeeMe, שהכירה באירוע נשים מכובדות והזמינה אותן לפגישה אישית שיוכלו להתרשם מהקולקציה החדשה. בין האורחות- ח"כ רחל אדטו, ח"כ יוליה שמואלוב, ח"כ לשעבר רענן גיסין, טל ותרצה ברודי, ענת עליזי, שלי רייכל ועוד.

להקת המחול ורטיגו מגיעה להרצליה עם "ורטיגו 20" - מופע הבכורה לציון 20 שנות פעילות! ההופעות תתקיימנה בהיכל אמנויות הבמה בהרצליה.