Local טורים ודעות
אסטרולוגיה פורמט חדש
(תמונה להמחשה בלבד)
צילום: iclipart

כתוב בכוכבים

מה צופנים הכוכבים לשבוע הקרוב...

טלה
שבוע לחוץ בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. העשייה במסגרות עבודה והמשפחה תרשים אחרים, אבל לא ממש תתוגמלו, בהתאם לצפיותיכם. דמות מן העבר וההווה מנסה לחדש קשרים בקצב איטי ומעורפל מהרצוי, עד כי אתם לא מסוגלים להבין איך לאכול את כל הסיפור.

שור
חוסר תקשורת עם הסביבה הקרובה בשל נסיגת מרקורי. תשובות בקשר לקידום תקועות. תחומי: לימוד, נסיעות, עבודה ויחסי משפחה יקודמו. הנשואים: קשה לכם בזוגיות. הפנויים רגשית: בלבול בתחום הרומנטי, הכולל קינאה ואהבה גם יחדיו. אתם ממשיכים לדאוג לקרובים אליכם ועושים הכול למענם. זה הזמן לגלות יצירתיות בנוגע לקריירה.

תאומים
תקלות: רומנטיות, חשמליות, מכניות, אי הבנה הדדית, חוסר ריכוז ותקשורת לקויה. עליכם להיזהר שכן נושא ההימורים עלול לסקרן או ימשוך אתכם. עסקית/תעסוקתית- תדמיתכם תשופר אם תעמדו על שלכם. הפנויים: התחלה בתחום הרומנטי תשגע לכם את השכל. בעוד שלושה שבועות צפו לתזוזה חיובית במישור הכלכלי.

סרטן
אפשרויות רומנטיות חדשות וישנות מחדירות בכם חרדה. החלטות חשובות נלקחות כשחוסר הביטחון מלווה אותן, בחשש מה. זווית הכוכבים מקשה עליכם, למרות זאת בתחום העבודה. החוג החברתי יפרגן לכם ולא יעמוד מנגד. דחו הוצאות הקשורות לנסיעות וללימודים בעלי אופי פזרני – שימו לב, כושר הריכוז ירד פלאים.

אריה
השבוע תחושו במלנכוליה בלתי מוסברת, יהיה זה בגלל נסיגת כוכב מרקורי בשמיים. היו עקביים, כנים ואמיתיים כלפי חברים החשובים לכם. זכרו שהסבלנות היא הנשק הכי חזק בחתירה אל האושר. כספים המגיעים לכם ממקורות משפחתיים, מצד זה או אחר של קירבה, מתעכבים, ועלולים להרעיל לכם השבוע.

בתולה
הסיכויים לזוגיות פורייה מתרחקים, לאור הוויתורים וטוב הלב המוגזם שלכם. דברים שאמרתם יעיקו על מצפונכם ויעסיקו אתכם מאוד. צלצול מפתיע ישמח אתכם בנוגע לתעסוקה. ידידים משותפים יכנסו לחייכם בעוצמה הרבה יותר קרובה, אבל עליכם לבדוק מה האינטרס האמיתי שלהם. חפשו ייעוץ אישי מקצועי -זה הזמן.

מאזניים
למרות שאתם אקטיביים במהותכם, נסיגת כוכב מרקורי גורמת לפחות אנרגיה ולחוסר רצון 'לכבוש' את העולם. חשדות כלפי אלה שנתתם בהם אמון עולים שוב על הפרק. קריירה: המפתח להצלחה היא העוצמה החסומה הרוצה לפרוץ החוצה, שחררו אותה והשמיים הם הגבול. הודעה שמחה באופק.

עקרב
הנכם רומנטיים מן הרגיל, הגבירו זהירות בגלל אופטימיות יתר, כי אם כל הרצון ילך לכם קשה, בעקבות נסיגת כוכב מרקורי. קחו את היד המושטת לשלום, הפעם זה ישתלם. טיפ: פתחו אל הלב למי שבאמת הוכיחו אכפתיות, אהבה ונתינה. הדאגה למקום עבודתכם מעסיקה אתכם, כולל המחשבות לגבי קידום שמתעכב.


קשת
נסיגת כוכב מרקורי מעיקה עליכם "במקומות הכלכליים והרומנטיים". זהירות מאופטימיות יתר מכיוון המעסיקים. נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מגלה אהבה. במשפחה: תיהנו מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל. זה הזמן לייעוץ מקצועי בהקשרים של חוסר הפרגון כלפיכם.

גדי
השבוע אתם מסבירים את עמדתכם בתחום הרומנטי, אך כאילו שהדברים נופלים על אוזניים אטומות. אתם רחוקים מפשרות הדדיות בנוגע לבן/ת הזוג. קשה לכם להחזיר את הביטחון שמילא אתכם בעבר. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ולא באלה הרוצים לנצל את טוב ליבכם. יתברר שלא שכחתם את אהבתכם הגדולה.

דלי
התחום הכלכלי עדיין יעיב על השמחה הכללית - לא לדאוג יתר על המידה כי בעוד 3-4 שבועות אני צופה לכם לשינוי חיובי משמעותי. הגעגועים לקשר איכותי ומפרגן מציפים אתכם. הנשואים יחפשו לפתור בעיות שנערמו זמן רב. ירושות או נכסים עדיין מעסיקים אתכם, תוך חשש שירמו אתכם.

דגים
בשורה חיובית הקשורים לעבודה או לקידום. שמרו על צניעות במקומות עבודה. אתם עובדים במלוא המרץ כדי להדביק את קצב החיים התובעני. הזדמנות לאלה שעדיין לא מצאו תעסוקה. תסכול וסרבול בדרככם אל האושר הפנימי. זה הזמן להתקרב לצד הרוחני. חפשו ייעוץ אישי מקצועי טלפוני- זה הזמן.