Local טורים ודעות
אסטרולוגיה פורמט חדש
(תמונה להמחשה בלבד)
צילום: iclipart

כתוב בכוכבים

מה צופנים הכוכבים לשבוע הקרוב...

טלה
צאו עם חברים ובכך תוכלו לזכות בעצות שיוציאו אתכם מהמשבר התדמיתי והערכי המתמשך. בעלי עסק או מועסקים: עבדו היום כעבדים, כדי שמחר תחיו כמלכים. אל תפחדו מאתגרים: בעבודה, בחברויות ובמיוחד ביחסי אנוש בבית ובתחום הזוגיות.

שור
אתם לחוצים לגבי דיון בנושאי כספים, ירושות, קידום בעבודה שהתעכב, חובות חיצוניים, או בשל החלטות הקשורות לתחום האישי, לקריירה ולתחום התעסוקה. היו טובים כלפי עצמכם יותר משהייתם אתמול, ואז תגלו את האמת לגבי נתינת היתר המוגזמת שלכם. אתם נותנים את הנשמה לכולם, אבל מסתבר, שאין לכם חברי- אמת.

תאומים
אתם נתקלים בבעיות בתחום התעסוקה ובתחום הזוגיות החסרה. איבדתם אמון, אתם בהרגשה של להיות לבד. זה הזמן לחיות את החיים האמיתיים ולקח אותם ברצינות, מאשר לחפש אהבה מכול הבא ללב ולומר לעצמכם: 'אני רוצה רק את המיועד/ת לי', ואולי כדאי לעצור ולחשוב: מה הטעם בכל הסבל הזה?

סרטן
דחפים עלולים לפגוע בתדמיתכם השבוע. אל תעשו למען אנשים שאינכם מכירים, כי אתם עלולים 'להציץ ולהיפגע'. אל תוותרו על חלום ההצלחה ועל האי - תלות באחרים. כיום אתם מקבלים אהבה הבנויה על אינטרסים ועל נוחיות, לכן אתם חושבים על אהבת- העבר- הגדולה שפעם הייתה לכם ואבדה.

אריה
זיכרונות האהבה שבלב שוב יגרמו לכם לתסכולים. צפויים בעיות בתחום התעסוקה, הבליגו ותגלו שזה היה שווה את זה. זה הזמן שלא לחשוב כמה זמן ייקח לכם להגשים את חלומכם לעצמאות ולאהבה, זכרו שהזמן ממילא הרץ המהיר בעולם, ושהוא יחלוף לכם בין האצבעות בכול מקרה, אז תתחילו לזוז!

בתולה
עדיף לפעול השבוע לבד, חוסר הריכוז עלול לגרום לתאונות מיותרות. בני- מזל בתולה חכמים ביותר, אבל הגיע הזמן שהם ידעו את 'סוד הקשר' לאחרים ושיש אולי אנשים היודעים טיפה יותר מהם. צאו מהסרט 'החכם' שלכם, ואולי זה הזמן להתקשר ליועצים הנכונים.

מאזניים
מצב רוחכם יקרין השבוע יציבות לצד עצבות הקשורה לעבר. זכרו: משמעת עצמית ושליטה הם החיבור בין מטרות סתמיות לנשגבות. המחשבות נעות במעגליות בין: עבודה, אהבה נכזבת ולבין תכנונים לחופשה כלשהי, כשבפנים, אתם יודעים את האמת. בעבודה מכשילים אתכם לאחר שנוצרו שינויים ומינויים חדשים שהפתיעו לרעה.

עקרב
אל תחליטו השבוע לגבי: קניית/מכירת נכס, או בלעזוב מקום עבודה - שהוא מקור הפרנסה החשוב והיחידי. באם זה המצב אז כדאי לצאת למקום רגוע כדי להירגע. ימים של לחשוב על אהבת החיים שהייתה, על הימים בהם האור היה בהיר יותר וכשהשמיים היו כחולים יותר. זה הזמן לנתינה למען הזולת.

קשת
אתם רוצים לשנות את גורלכם, אך לא יודעים איך עושים זאת. בימים אלה הזוגיות בעיניכם היא ההצלחה האמיתית בחיים. יוזמתכם תניב פירות בתחום התעסוקה או בעזרה לבן/ת הזוג, רק באם תהיו נחושים. הרומנטיקה תקועה וחלקים מבני המזל ירצו לדעת 'היכן הם עומדים'. השקיעו ביופי ובספורט למען הבריאות.

גדי
השבוע אתם לא מצליחים להיות ממוקדי מטרה, אלא רק כמתמרנים וכעיוורים באפלה. אתם אומנם עסוקים וטרודים, אך גם נמשכים לבריחה מכל מי שרק תיפגשו. אתם מרגישים מרומים ומנוצלים על ידי מי שחשבתם לאהוב/ה שלכם. בקרוב תורגש הקלה מהמצב הדביק מבחינה כלכלית. העניקו אהבה לבן/ת הזוג.

דלי
השבוע תלקו בהרגשה כבדה בתחום העבודה ובתחום הרומנטי. כסף לא יבוא משום מקור משמעותי. סימנים לא ברורים מכיוון בן/ת זוג יעמיקו בכם את הבלבול והכאב. כדאי שכולם יבינו שהטלנובלה הפרטית שלכם תיכתב רק על ידכם ולא על ידי תכתיבים של בן/ת הזוג המתלונן/ת כל הזמן.

דגים
השבוע יסתבר שגם הפעם לא תעזבו את הבית בשל התלות שלכם בכסף ובבן/ת הזוג. חפשו אפשרויות תעסוקה אחרות: באינטרנט, בעיתונים ובכול מקום אחר, זאת ובמקביל לעבודתכם הנוכחית. אתם מעוניינים באהבה כנה ואמיתית, אך לא מסוגלים למצוא אותה, גם לא בקשר חדש וגם לא בזוגיות שבבית.