Local רכילות
אודי ביטון, יוגב עשור
אודי ביטון, יוגב עשור, דיוויס ויוסי סרור
צילום: פרטי

פקה פקה - הרכילות של כפר סבא

המתנדבים בעמותת פוש ציינו סוף שנה. ד"ר פארק מין צ'ול, יו"ר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ביקר בעיר ומזל"ט לאיתי אשכנזי (הבן של...) לרגל נישואיו

איתי אשכנזי הבן של....מתחתן הערב יום חמישי באולם מפואר כיאה לבן של...בגני התערוכה. גם גבי יהיה שם (ולא, אהוד ברק לא יהיה).

חן, הבת של טל לייזר (לשעבר בעלת "קנקפה") ויוגב דקל (לשעבר מנהל משמרת בקנקפה) וכיום עורך דין נישאו במזל טוב בערוגות בושם. היה מלהיב.

תומר ריזנמן (32) הבעלים של סניף "לחם ארז" שינה סטטוס למאורס. הוא הפתיע את חברתו (ארוסתו כאמור) ענת רוזנפלד (25) בנסיעה לספרד ועל המדרגות הספרדיות ברומא, הוא כרע ברך.

בכנס רופאי קופ"ח מכבי, קיבל ד"ר שמואל פרנקו, רופא ילדים, תעודת הערכה על עבודתו. ד"ר פרנקו פתח את מרפאתו בשנת 1993, בתום 20 שנות עבודה בבי"ח מאיר וכיום מרפאתו הנה הגדולה ביותר בכפר-סבא. מזה כשנה עובד אצל ד"ר פרנקו גם ד"ר גלעד גסנר, רופא ילדים מוערך העובד גם בטיפת חלב. כבוד!

ביום חמישי שעבר נצפה ראש העיר יהודה בן חמו בטקס חלוקת התארים של "מכללת שערי משפט" בפארק העירוני של הוד השרון. מי שהביא אותו לשם היתה אחותו יוכי, שהיתה בין הבוגרים, אבל במקום פגש את עורך דין דן אשכנזי, שבפתיחת משרדו בכפר סבא התכבד יהודה בהתקנת המזוזה. את עו"ד דן אשכנזי הביא לשם המתמחה ארז כהן, שהצטרף לאחרונה לצוות משרדו. יהודה מיהר להצטלם עם שני הבוגרים הטריים, שנראו שמחים ומאושרים.

בשבוע שעבר נערכה במסעדת אחלה מסיבת הפתעת יום הולדת 70 לדוד פחימה המשמש בתפקיד גבאי של בית הכנסת תקומה. בתו של דוד ערכה סרטון מרגש כאשר ילדיו ונכדיו הצליחו להפתיע את אבא סבא בזיקוקי דינור ועוגה מבית היוצר של אחלה יום הולדת זו התאפיינה למעשה בשמחה כפולה כאשר דוד פחימה היה עסוק בשנה האחרונה בבניית ושיפוץ בית הכנסת שהפך להיות אחד מביתי הכנסת מהמפוארים בעיר. באו לברך בני משפחה, מתפללי בית הכנסת, ראש העיר, ד"ר יהודה לנקרי, שאולי דור ואורחים רבים.

הסו שף הכי ותיק בעדן מרקט במרכז ג'י הוא סעיד מנהל המקום שכל יום מארח אושיות במקום ומכיר את ההעדפות של כל אחד ואחד. בשבוע שעבר נצפה הסו שף בשיחה קולינרית עם מנכ"ל מרכז ג'י בעצמו ובכבודו ערן אמציה, שאירח לארוחה במקום את יו"ר ועד ההורים של ביה"ס אוסישקין, שאול דור (לא ההוא).

קריסטיאנה קליין, הנציגה הבלתי רשמית של השרון בווינה, קפצה שם לביקור, ביקרה בכמה אופרות, וחזרה עמוסת חוויות ורעיונות לעיצובים חדשים בקולקציה שלה. קריסטיאנה, אשתו של מיודענו הפסיכולוג יעקב קליין, שהיא כידוע מעצבת אופנה, לא מפסידה שום הזדמנות להעשיר את המלתחה שלנו, הבנות, בעיצובים מדליקים. צפו לבאות!

עדנה כהן האחראית על ההנחות בארנונה לנזקקים בעירייה היא אחת הדמויות החביבות במחלקה אם לא ה...תמיד בחיוך ובאורך רוח תסייע לכל פונה. חוץ מזה שהיא גם מבשלת אליפות אוכל עיראקי. משתבחת עם הזמן הגברת הזו. יישר כח.

תלמידי הקורס "היה הרופא של עצמך", המבוסס על שיטת הריפוי הקוריאנית "סו-ג'וק",
הופתעו ביום שישי האחרון כאשר זכו לביקור של ד"ר פארק מין צ'ול. צ'ול הינו יו"ר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ובנו של פרופ' פארק מייסד השיטה. הוא הגיע לארץ על מנת להעביר סמינר ולהעלות את המודעות לנחיצותה של השיטה. מנהלת מכללת מדיסין והשלוחה מבית ברלמבית המכללה למינהל, ד"ר יהודית קופרשטיין ומרצה הקורס, יונה שגב, ליוו את צ'ול בביקורו ולקחו חלק בהרצאה מיוחדת שהעביר לתלמידים.

והיום חוגג לו יאיר פרץ יומולדת מלא און ונעורים בביתו במרכז העיר עם קריוקי, ברביקיו וכל האקססוריס מסביב. יאיר, אגב, נכון לשעות אלו (שמא נאמר דקות?) רווק (וכן, תאמינו לנו שהוא די מבוקש)

תכירו את אלכסיי ניקנורוב (29), מנהל סניף בורגרים החדש מול העירייה. מדובר בחמד של בחור (ממש חמד) שמתחזק זוגיות אמיצה ואוהבת עם רעייתו, יאנה, לתפארת כפר סבא רבתי.

המתנדבים בעמותת "פוש" בסניפים כפר סבא, הוד השרון, רעננה ואורנית ציינו את סיום שנת הלימודים במפגש מתנדבים בפארק הסחלבים "אוטופיה" בקיבוץ בחן , בעמק חפר. המפגש התקיים ביום שישי האחרון והשתתפו בו עשרות מתנדבים.

במסגרת השתלמות תסרוקות ערב וכלה שנערכה בת"א נפגשו מספר מעצבי שיער מובילים כדי להמציא את הדבר הבא ותראו את מי מצאנו שם מימין לשמאל : אודי ביטון, וגב יוגב "עיצוב שיער עד הבית" , דייוויס , ויוסי סרור מבית "האח הגדול"

את אורה אוחיון אתם כולכם מכירים ולא מהיום. מדובר באמנים איפור מהוקצעת, שהביאה את הטרנד המעושן לעיר, ועושה בו חיל. וכן, לא צריך ניתוח פלסטי, אחרי משיחת ריעמל וסומק מבין ידיה. תראו אותה, ותבינו.

ליובל הלפמן המתוקה היו שתי סיבות טובות למסיבות. קודם כל היא חגגה יום הולדת 3 וחוצמזה נולדה לה אחות קטנה בשם עומר והיא חגגה איתה את הבריתה באירוע נוצץ בקדמת עדן. צ'פה ולולי הגיעו מלאות ברעיונות למסיבת הבריתה ויום ההולדת יובל עזרה יחד עם סבתא המקסימה לעשות את כל הקסמים. וכל הילדים הוזמנו לרקוד ולשחק בכל המשחקים אחרי שכולם עשו קעקועי נצנצים וקיבלו בלונים ופרסים. היה גם טקס עוגה והרבה מאוד הפתעות שוות. מזל טוב פעמיים.

איזה חמודים: זה שחר קידר (תרגיעו יש לו חברה) יחד עם חברו הטוב אלחנן קטיר, ברגע של שכרון חושים ורעות עד אין קץ. כן. כמו שאתם מבינים אלחנן שלנו פנוי מאוד להובלה..והוא מקסים, באחריות.

משפחת זומבה ישראל בראשותן של מריה ניברו מדריכת מגה סטודיו כפר סבא ואמרנטה כהן ארגנו אירוע זומבה ענקי השבוע למען תמר שטטר בת השנה ושמונה חודשים החולה בסרטן נדיר. משפחת הזומבה התגייסה למסיזומבה ענקית שכל הכנסותיה למען הצלת תמר הקטנה. נתרמו כ 50,000 שקלים שנאספו הועברו להוריה של תמר בזכות אהבתם של מדריכי הזומבה לתמר. צדיקות.

בימים אלו מסיימים את לימודי התואר ראשון בתוכנית האוניברסיטאית היחידה בארץ לביולוגיה וביוטכנולוגיה ימית של אוניברסיטת בן גוריון, שמתקיימת- איך לא? באילת! התוכנית מתאפיינת בהתנסות מעשית רבה בים, במעבדות ופרוייקטים מעמיקים אשר מפרותיהם יום אחד נוכל להנות כולנו. כך אדם ויסמן פיתח זן של אצות העמידות לחום. כידוע אצות הן מקור לחומרי טבע רבים. אבל קשה לגדל אותם בתנאי המדבר החמים . לשם כך חקר אדם, בהנחיות של דר' גבי בנט מחבל אילות, כיצד ניתן ליצור אצות שיגדלו וישגשו בתנאי חום רב. מחקר זה יוכל להביא לגידול אצות באזורים חמים במיוחד כמו רוב רובה של ישראל.

במהלך חודשי הקיץ (יולי-אוגוסט) יתקיימו במקס קניון ערים פעילויות לילדים לפי נושאים, כך שבכל שבוע יוכלו הילדים בקניון ליהנות מפעילות אחרת:
שבוע פיראטים, שבוע קברט קרקס מיוחד, שבוע גמדים, שבוע משחקים ועוד. שבוע הבא: הגיע זמן הגמדים.