רמת השרון

מקומונים, לוחות למכירה
  הפורטל המקומי הגדול בישראל
אתרים מקומיים
חוק ומשפט הקניון העירוני
לוחות מקומיים רישום לעדכונים
עסקים מקומיים מופעים מקומיים
בעלי מקצוע שדרת העסקים
המומלצים אוכל ומסעדות
צור קשר ארכיון עיתונים
אזור הדרום אזור הצפון אזור המרכז אזור השרון
באר שבע אילת
עוטף עזה אשדוד
שדרות אשקלון
נהריה ועכו גולן גליל
  חדרה
  חיפה והקריות
ירושלים תל אביב יפו
פתח תקווה רמת גן-גבעתיים
מודיעין חולון-בת ים
ראשון לציון רחובות
   
נתניה הוד השרון
רמת השרון הרצליה
רעננה כפר סבא
חיפוש Local  
ראשי path delimeter רמת השרון path delimeter ספורט path delimeter אתלטיקה - בתי ספר: עלומים על הגובה
ספורט

אתלטיקה - בתי ספר: עלומים על הגובה

שרון יונתן   15.05.2008
הוסף דף לפייסבוק שמור במועדפים
עבור תלמידי כיתות הספורט של חטיבת הביניים ''עלומים'' השמיים הם הגבול. אורי קצב, רכז החינוך הגופני בחטיבה, מסביר את סוד ההצלחה ומצר על כך שהתקדמותם של תלמידיו נעצרת בתיכון
אחד ממפעלי הספורט המוצלחים ביותר ברמת השרון נמצא בחטיבת הביניים ''עלומים''. תלמידי כיתות הספורט של החטיבה זוכים מדי שנה בפרסים ארציים, דבר שהפך למסורת, בעיקר בתחום האתלטיקה, אבל לא רק בה.

ביום שני השבוע נערכה באצטדיון הדר יוסף אליפות בתי הספר השנתית באתלטיקה לכיתות ז עד ט. כמדי שנה, גם הפעם תלמידי עלומים לא אכזבו וזכו בהישגים רבים.

קבוצת הבנות בכיתות ז,ח שמרה על המסורת וזכתה במקום הראשון באליפות. הבנים, באותן כיתות, הגיעו למקום השני, ובנות כיתה ט' תפסו את המקום השלישי הכללי. אגב, אשתקד זכו שלוש קבוצות אלו במקום הראשון.

אחת הספורטאיות הבולטות בחטיבה היא אלה סגל שזכתה בשלוש מדליות, מתוכן שתיים מזהב ואחת מכסף. סגל, תלמידת כיתה ח', זכתה במקום הראשון בקפיצה לרוחק עם תוצאה של 4.69 מ', במקום הראשון עם רביעיית השליחות בארבע כפול 80, והגיעה בעצמה למקום השני בריצה ל-80 מטר עם תוצאה של 10.09 ש'.

תוצאות בולטות נוספות : דנה סיגוואי, תלמידת ח', הגיעה למקום השני ברוחק עם 4.66 מ', קרן אבנר מכיתה ז (בתה של נורית אבנר, סגנית ראש העירייה) הגיעה למקום השני בקפיצה לגובה עם תוצאה של 1.49 מ'. קרן גבע, תלמידת ח', תפסה את המקום השני בהדיפת כדור ברזל עם תוצאה של 12.30 מ', למקום זה הגיע גם איתן רומם מכיתה ח' עם תוצאה של 12.74 מ'.

הדר ז'יטלין מכיתה ח' סיימה ראשונה בריצה לאלף מטר, עילם זיו-אב מכיתה ט' הגיע למקום שני בקפיצה לגובה עם 1.77 מ', דניאל מיכאלי מכיתה ח' סיים שני בריצת 80 מטר בתוצאה של 9.76 ש', גאל מרגוליס מכיתה ח' הגיע שני בקפיצה לרוחק עם תוצאה של 5.57 מ'. שתי רביעיות השליחים סיימו ראשונים.

אבל מתברר שעלומים אימפריה לא רק באתלטיקה. השבוע זכו שתי קבוצות הקט רגל של בית הספר בגמר אליפות מחוז ת''א שנערך בספורטק בהרצליה. הבנות גברו 4 :1 על חטיבת ''ארזים'' מאור יהודה, כאשר אלה סגל מככבת גם פה וכובשת שלישייה. קבוצת הבנים ניצחה בגמר את ''קוגל'' חולון בתוצאה 3 :2. בשורות הקבוצה הצטיין גאל מרגוליס, שחקן נערים במכבי ת''א כדורגל. ואם זה לא מספיק, לפני שבועיים זכו קבוצות הבנים והבנות לכיתות ז,ח באליפות הארץ לניווט ותאמינו לנו שהרשימה עוד ארוכה. רוצים עוד שתי דוגמאות ? בבקשה.

היום (חמישי, 13:00) תתמודד קבוצת הבנות בכדורסל של החטיבה בחצי גמר מחוז ת''א נגד קבוצה מרמת חן. הבנים יתמודדו גם הם באותו מעמד בקרוב נגד קרית שרת מחולון. בנוסף, נבחרת טניס השולחן תתמודד גם היא היום בגמר הארצי לחטיבות ביניים. בקיצור, כמו שכבר הבנתם, הישגיות ומצוינות זה השם הנרדף לכיתות הספורט בעלומים.

בבית הספר יש ארבע כיתות ספורט : כיתה אחת בשכבה ז', שתיים בשכבת ח' ואחת ב-ט'. הצלחת כיתות הספורט עשתה את שלה ולבית הספר מגיעים תלמידים מהרצליה , ת''א ואפילו מאשדוד ושוהם.

על ההצלחה אחראים צוות מורי חינוך גופני בראשותו של אורי קצב, רכז החינוך הגופני בחטיבה. קצב, שכבר מלמד בחטיבה מזה 29 שנה, סיפר השבוע על סוד ההצלחה :
''הבסיס שלנו זה אתלטיקה וטניס, אבל אנחנו עוסקים גם בשאר ענפים. יש בצוות שבעה מורים ושמונה מאמנים לכל אחד מענפי הספורט. הכיתות האלו מקבלות 6 שעות שבועיות של חינוך גופני בכל ענפי הספורט ועוד שני אימוני אתלטיקה אחרי הצהריים.

''אנחנו מגיעים בערך ל-20 גמרים בשנה'', התגאה קצב והוסיף : ''אנחנו בצמרת בכל ענפי הספורט כמו ענפי הכדור, ניווט ומרוצי שדה, ולא רק באתלטיקה למרות שזה הבסיס שלנו''.

בעבר הוציא בית הספר שני אתלטים ברמה גבוהה בקנה מידה ארצי: גדעון יבלונקה שהיה אלוף ישראל בריצות ל-100 ו-200 מטר והקופץ לרוחק רמי לברן.

- אורי, מה צריך לעשות כדי שיצאו עוד אתלטים מהחטיבה ?

''הבעיה היא שברמת השרון לא קיימת המשכיות בכל הקשור לאתלטיקה. היה הגיוני שתיכון רוטברג יפתח כיתת ספורט ממצטייני החטיבה, אבל הם מעדיפים להתמקד רק בכדורסל ואני חושב שזאת טעות. כך בעצם קורה למעשה שכל מה שהשקענו בחטיבה בתחום האתלטיקה יורד לטמיון. הפוטנציאל קיים והוא גדול, אבל אם לא ממשיכים ההתקדמות של התלמידים נעצרת. ברור לי שקיימים אצלנו עוד גדעון יבלונקות, אבל אם לא תהיה המשכיות לאחר החטיבה לא יוכל להתפתח אחד כזה''.חדשות
התחבורה- הגורם המזהם ביותר במרכזי הערים בישראל
כך עולה מדוח איכות הסביבה לשנת 2014 של המשרד להגנת הסביבה. ב-14 מתוך 100 נקודות דיגום נמצאו ריכוזים גבוהים של חומרים אורגנים נדיפים שהם תוצר של שריפת דלקים בתעשייה ובתחבורה
פוליטיקה מקומית
נדחתה בקשת רוכברגר לצו זמני בעתירה בה הוא דורש כי העירייה תמשיך לשלם לו 70% משכרו
שופטת בית המשפט המחוזי בת''א דחתה את הבקשה לצו זמני באומרה כי היא סבורה ש''מדובר בעתירה שהסיכוי שהיא תתקבל אינו גבוה''. דיון בעתירה עצמה יתקיים לאחר חזרת בתי המשפט מהפגרה
העיר שלי
5-4 בספטמבר ברמה"ש: "סטודיו פתוח 2015"
62 האמנים המשתתפים יפתחו את בתיהם ויציגו עבודות מתחומים שונים – ציור, פיסול, עיצוב תכשיטים, קרמיקה, פסיפס, צורפות, צילום ועוד. השנה לראשונה ניתן יהיה לנווט לבתי האמנים בעזרת המכשיר הסלולארי ומפה אינטראקטיבית, שתקל על ההתמצאות
רכילות
רמת השרון מרכלת
מי נפגש עם מי, מי נראה איפה, ועל מה דיברו בשבוע האחרון ברמת השרון
המומלצים
שוק איכרים בקפה לנדוור כוכב, רמת השרון
בקפה לנדוור כוכב ברמת השרון ייפתח ב-13.3.15 שוק איכרים, שיפעל מדי יום שישי, ויציע תוצרת חקלאית טרייה ואורגנית, גבינות, לחמים, מאפים, פרחים ועוד מגוון מוצרים
ספורט
הישרדות 2
עם תקציב מינימלי וללא תמיכת העירייה יוצאת הפועל מורשה לעונתה השנייה בליגה א' כאשר המטרה היא אחת, הישארות בליגה. היו"ר מאיר הדדי יודע שמדובר במשימה קשה מאוד
טורים ודעות
''הכל שמאחורי הקול''
מרית הכירה בחור דרך שיחת טלפון טועה לפני כשנה לערך, מאז השיחות הלכו ותכפו והקשר הפך להיות קצת יותר רציני, רציני אבל בלי מפגשים
עסקים בעיר
מדוע לטפל בפיברומיאלגיה ברפואה סינית?
גלית ברכה מסבירה מהי פיברומיאלגיה וכיצד ניתן לטפל בה בעזרת רפואה משלימה
פרסום בלוחות מקומיים
 עסקים ברמת השרון
אורטל
ספורט-טיב
ממבט ראשון | סטודיו לצילום
צ'י CHI - רפואה טבעית
ברקן תיכנון וביצוע גנים
ראשי | אודות | תקנון שימוש | לוחות מקומיים | עסקים מקומיים | אינקס עסקים | הפוך לדף הבית
לוקאל תקנון | רישום למועדון עסקים | אינדקס עסקים | מפת האתר | כתבו לנו | בניית אתרים | פרסום במקומונים | פרסום באתר
This page was generated in .54 seconds.