Local רכילות
דודי זוהר בטלוויזיה
דודי זוהר מתראיין לחדשות ערוץ 3
צילום: פרטי

סלבס – הרכילות של רמת השרון

האמנית המקומית רעיה ניצן קיבלה הצעה עסקית מחברה סינית. מנהל מח' הפיקוח והביטחון של עיריית רמה"ש, דודי זוהר, כיכב במהדורת החדשות של ערוץ 3 והסנלפינגאי המקומי, אושר עתירא, נבחר להשתתף בתכנית ריאלטי איטלקית

ראינו השבוע בטלוויזיה את מנהל מח' הפיקוח והביטחון של עיריית רמת השרון, דודי זוהר, שכיכב במהדורת החדשות של ערוץ 3 והתראיין בנושא הצבת השומרים בגינות העיר במהלך חופשת הקיץ. המדור יודע לספר שזוהר והצוות המסור שלו הם אלו שפועלים לילות כימים במטרה לצמצם למינימום את תופעת הוונדליזם, וכן דואגים שתושבי העיר ישנו בשקט. וכל כך מגיע להם כל הכבוד.

שישי שעבר, בית קפה בצפון העיר: אשת החברה והאופנאית המקומית, שלי אורלנד, יחד עם כל חברותיה ובעליהם, ממתינים לבעלה של אורלנד, גדעון, שיגיע למקום בכדי לחגוג את יום הולדתו, ואחרי שעה וחצי של המתנה מגלה כל הג'מעה שהאדון נרדם על ערסל בגינה הפרטית. אז הם נסעו לחגוג לו בבית במקום שהוא יבוא למקום.

ותפסנו את אילן יאנג ושון גיטלמן ( "בית ספר למוזיקה" ) מנשנשנים פיצה במרכז העיר... בעוד הבעלים יניב, לנוכח אושיות אלו, הזמין אותם למגש .. (אגב, את המגש השני אילן שילם). היה טעים ....

והדקורייטית המקומית, שמרית ראדה, נצפתה בתחילת השבוע בשוק הפשפשים בתל אביב כשהיא תרה אחר 20 פתיליות בישול של פעם. ביררנו, וזה מיועד לטובת עיצוב מטבחו החדש של אושייה ידועה מתחום ההגשה הטלוויזיונית לנוער.

תעשו כבוד: תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים מרשת "מגוונים" בעיר הוענקו בשבוע שעבר בכנס עובדי מחוז מרכז של החברה הארצית למתנ"סים. השניים הם שושי פוליטי, מנהלנית בקתדרה רמת השרון, ויובל ליניק, ראש תחום תקשורת קהילתית ממגוונים גולן, שקיבלו את התעודות מאיתן מזרחי, מנכ"ל החברה הארצית למתנ"סים, אשר ציין את ההשקעה, המסירות והנכונות לעבודה קשה ומועילה של השניים.

ובביתה של קולבתנו המקומית, יפעת איתן, מתגורר לו כבר כשבועיים ימים דוגמן אירלנדי העונה לשם מייק היידן. השניים הכירו במהלך בילוי משותף במועדון תל אביבי ידוע, ומאותו ערב הם ביחד – תרתי משמע.

ביום חמישי האחרון הגיע רבים לקניון עיר ימים, הקניון החדש והגדול בנתניה, של שיכון ובינוי ואזורים בנתניה, להשקת פעילות לאירוע happy hour ופתיחת עונת הסיילים.
ולמה זה מעניין אותנו? כי דפנה שחר מהמעושרות הגיעה עם בן זוגה החדש והרמ"שי בעליל ח"כ מקדימה יובל צלנר (יו"ר החברה הכלכלית לשעבר) ועם 2 ילדיה והם שיחקו שעות בבאולינג.

ושמענו, שהאמנותית המקומית, רעיה ניצן, קיבלה לא מזמן הצעה עסקית מחברה סינית שתכליתה רעיון שיווקי/ אמנותי חדש. לאמור: ציורים ויצירות אמנות של ניצן יודפסו על גבי נרתיקים וכיסויים של טלפונים סלולרים שיופצו ויימכרו בכל רחבי הגלובוס. מעניין אם זאת הסיבה שניצן שוהה בימים אלו ממש בסין.

הסנלפינגאי המקומי ההורס, אושר עתירא, נצפה בצהרי יום חמישי שעבר חולף ברחוב הראשי של העיר כשהוא נוסע על ואן פתוח ומולו צלם וידיאו עם מצלמה יחד עם איש קול שהקליטו וצילמו כל מה שהוא אמר והצביע עליו. בירור מהיר העלה את העובדה שעתירא נבחר להשתתף בתכנית ריאליטי איטלקית של טלנטים, ושצוות צילום של התכנית הגיע העירה יחד איתו בכדי לראיין ולצלם אותו מספר על עצמו ועל עיר הולדתו.

ואמן הבוזוקי המקומי, חיים עמר, שחגג בראשון האחרון 49 שנות קיום, מחלטר בימים אלו בנגינת קאוורים של נעימות יווניות על גבי ספינת שיט תענוגות באיים הקריביים.

תנו בכבוד. קבוצת הילדות א.ס "אינטר ביטוחים" רמה"ש זכתה באליפות מחוז השרון, הגיעה לחצי גמר גביע המדינה והעפילה לרבע גמר אליפות המדינה. שאפו.

מופע אנסמבלים מוזיקליים של ביה"ס רימון בעיר התקיים בראשון האחרון במועדון הסאבלים. האנסמבלים שהופיעו הם אנסמבל רדיוהד ואנסמבל Rolling Stones, שזכו לשלל מחיאות כפיים ולפרגון מוזיקלי רב מקרב הקהל שצפה בהם והקשיב להם. היה מוזיקלי ברמות על.

צוות ההצגה "סוף טוב" של תיאטרון הקאמרי – המחזאית ענת גוב, הבמאית עדנה מזי"א והשחקנית ענת וקסמן, התארחו במפגש של צוות מחלקת נשים בבילינסון בהנחייתו של ד"ר חנוך לבבי, מנהל היחידה לגינקולוגיה אונקולוגית בבי"ח לנשים בבילינסון. הרעיון לקיום הערב המשותף, שנערך בביתו של סגן מנהל היחידה ד"ר גדי סבח, עלה לאחר שצוות ההצגה התיידד עם צוות המחלקה במהלך אשפוזה של שחקנית "סוף טוב" זהרירה חריפאי. בתה של זהרירה, השחקנית איה שבא, גם השתתפה במפגש, במהלכו התקיים רב שיח בנושא: "סרטן, תיאטרון... והמציאות".