רחובות

מקומונים, לוחות למכירה
  הפורטל המקומי הגדול בישראל
אתרים מקומיים
חוק ומשפט הקניון העירוני
לוחות מקומיים רישום לעדכונים
עסקים מקומיים מופעים מקומיים
בעלי מקצוע שדרת העסקים
המומלצים אוכל ומסעדות
צור קשר ארכיון עיתונים
אזור הדרום אזור הצפון אזור המרכז אזור השרון
באר שבע אילת
עוטף עזה אשדוד
שדרות אשקלון
נהריה ועכו גולן גליל
  חדרה
  חיפה והקריות
ירושלים תל אביב יפו
פתח תקווה רמת גן-גבעתיים
מודיעין חולון-בת ים
ראשון לציון רחובות
   
נתניה הוד השרון
רמת השרון הרצליה
רעננה כפר סבא
חיפוש Local  
ראשי path delimeter רחובות path delimeter חדשות path delimeter כביש עוקף נס ציונה המזרחי (כביש 423) יוצא לדרך
חדשות

כביש עוקף נס ציונה המזרחי (כביש 423) יוצא לדרך

כתב LOCAL 15.09.2009
הוסף דף לפייסבוק שמור במועדפים
הכביש יאפשר לתושבי נס ציונה ובאר יעקב נגישות לכביש הרוחב המהיר 431. בהמשך מתוכנן גם חיבורם של רחובות ונצר סירני לכביש זה
השבוע, עם הפרסום למתן תוקף לתב''ע (תכנית בניין עיר) הושלם ההליך הסטטוטורי לסלילת כביש 423 החדש. הכביש יאפשר לתושבי נס ציונה ובאר יעקב נגישות לכביש הרוחב המהיר 431 ובהמשך מתוכנן גם חיבורם של רחובות ונצר סירני לכביש זה.

כביש 423, עוקף נס ציונה המזרחי עתיד לחבר את כביש 431 ממחלף נס ציונה ועד כביש מאסף נס ציונה מרכזי וכביש 40. הפרסום למתן תוקף, השבוע, מתייחס לקטע הצפוני של כביש 423 עד לחיבור לכביש המאסף מרכזי נס ציונה.

בשלב הראשון הכביש יחבר (לאורך של כ- 800 מטרים) בין כביש 431 (בצפון) מחלף נס ציונה לכביש 4313 (בדרום). בשלב שני ימשיך הכביש לכיוון רחובות ונצר סירני.

הכביש המתוכנן יהיה דו - מסלולי דו - נתיבי ובקטע עוקף נס ציונה אף תלת נתיבי. בנוסף יוקם גשר מעל כביש 4313 ומחלפון ירידה לכיוון כביש 4313 (רחוב מרגולין), ומשם לכיוון נס ציונה ובאר יעקב. על פי ההערכות, המכרז לביצוע הפרויקט יפורסם במהלך שנת 2010.

מהחברה הלאומית לדרכים נמסר כי הכביש החדש מהווה בשורה לתושבי נס ציונה, באר יעקב והשכונות הסמוכות, שכן עד עתה לא הייתה לתושבי האזור נגישות לכביש הרוחב החדש - 431. עוד צויין כי הפרויקט עתיד לכלול קיר אקוסטי לאורך הצד המערבי של הכביש במקביל לאזור המגורים בנס ציונה, רמזור והרחבת כביש 4313 בקטע שתחת הגשר לתלת נתיבי.

אלכס ויז'ניצר, מנכ''ל החברה הלאומית לדרכים: ''הכביש החדש יסיט את התנועה ממרכזי הערים, ישחרר את העומס הקיים ויקצר את משך הנסיעה של הנהגים המבקשים להתחבר לכביש 431. בעוד שבשלב הראשון מדובר בחיבור תושבי נס-ציונה ובאר יעקב לכביש 431 הרי שבהמשך מתוכנן גם חיבור של רחובות ונצר סירני לכביש 431, באמצעות חיבור כביש 423 עם מאסף נס-ציונה וכביש 40''.
אלכס ויז
חדשות
תושב רחובות חשוד בגידול ומכירת סמים
חמישה קטינים מרחובות שנחקרו בחשד לשימוש בסמים סיפרו למשטרה כי רכשו סמים מתושב העיר שמזדהה בשם ''משה''. החשוד נעצר ובחיפוש בדירתו נמצאה כמות סמים מסוג מריחואנה שלא לשימוש עצמי וכן ציוד לגידול סמים וסמים לגידול
העיר שלי
ברחובות שומרים על חוסן בגיל השלישי
יצאה לדרך תכנית "חוסן זהב", של עמותת על"ה והאגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות, שמטרתה להעניק לבני הגיל השלישי כלים לשיפור החוסן האישי
מועדים לשמחה
אאוריקה! חנוכה יווני בגן המדע
סיורים מודרכים בעקבות הגילויים הגדולים של המדע בעת העתיקה, משחק 'חפש את המטמון', סדנאות יצירה, הדגמות והפעלות ממתינים לכם ב גן המדע על שם קלור, מכון דוידסון לחינוך מדעי, מכון ויצמן למדע, רחובות
טורים ודעות
ב(ע)ין השורות
פרשת מקץ: הכבשה השחורה
פרסום בלוחות מקומיים
 עסקים ברחובות
גני גד - חברה לגינון, הקמה, פיתוח ועיצוב גינות
גני גד - חברה לגינון, הקמה, פיתוח ועיצוב גינות
גני גד - חברה לגינון, הקמה, פיתוח ועיצוב גינות
ראשי | אודות | תקנון שימוש | לוחות מקומיים | עסקים מקומיים | אינקס עסקים | הפוך לדף הבית
אודות דובדוב | רישום למועדון עסקים | אינדקס עסקים | מפת האתר | כתבו לנו | בניית אתרים | פרסום במקומונים | פרסום באתר
This page was generated in .39 seconds.